Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /profiles/1/17/17l/17luty/17luty.cba.pl/common.php on line 106
Forum urodzonych 17 lutego. Zapraszamy! • Zobacz wątek - Moje kartoflane ....serce

Moje kartoflane ....serce

Blog.

PIERWSZY PIĄTEK LUTEGO

Postprzez emilia 2 lut 2024, o 13:21


***

O NAJŚWIĘTSZE SERCE CHRYSTUSA
SERCE PAŁAJĄCE KU NAM WIELKĄ MIŁOŚCIĄ
WYPEŁNIONE LITOŚCIĄ, I MIŁOSIERDZIEM
SERCE ZNIEWAŻONE, ZBITE, CIERPIĄCE...
SERCE PRZEBITE WŁÓCZNIĄ I NASZYMI GRZECHAMI
ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!



Obrazek


Jadąc z adoracji spotkałam p. Stasia, specjalnie sie zatrzymałam przy nim, aby porozmawiać. Ucieszył sie, podał rękę, jak zwykle... aby wyssać mi energię :D Odniosłam się do PANA, aby mu na to nie pozwolił...Gadka szmatka o różnych rzeczach, aż zadałam pytanie, o które mi chodziło.
Pytanie moje brzmiało, - a kiedy pan był ostatnio u spowiedzi? ON na to - "ooooooo ho ho ho ho, już dawno."
No to czas, aby iść teraz, skoro zdrowie słabe i 84 lata.
Prosze niech sie pan przygotuje i idzie, i zabierze ze sobą żonę, oboje idźcie koniecznie - odrzekłam.
Powiedział po namyśle, że on spowiada się bez księdza, "sam łączy się z górą" - to jego stare powiedzenie odnośnie spowiedzi, już kiedyś z nim rozmawiałam o tym i to samo mówił.
"Ja kończyłem specjalny kurs i mam taką łączność z górą", odrzekł zadowolony.
Ten kurs, to kursy energoterapii, czyli szataństwo! Mówię mu - że tylko ksiądz może spowiadać, on ma pozwolenie od P. Jezusa, i to Jezus odpuszcza nasze grzechy, nie ksiądz, bo Jezus niejako nas słucha zasłaniając się kapłanem...kontynuowałam. Słuchał jak świnia grzmotu, niby nie rozumiejąc i oczywiście z uśmiechem lekceważąc moje wysiłki.
Myślę, że kiepska sprawa i marna nadzieja, trzeba wiele modlitw za niego, już ponad 30 lat nie byli u spowiedzi, on i jego żona. Jeśli nie zmienią swojego nastawienia to szok co może sie stać!! - Tak pana proszę jak własnego ojca, aby pan panie Stanisławie poszedł do spowiedzi do kościoła, powiedziałam na koniec...przyglądał mi sie i dalej swoje... MODLITWA!

We wtorek była kolęda, przyszedł ks. Arek, nasz Prezes KR. Sunia przywitała go w wejściu, skoczyła na niego i chciała się bawić. Niestety nie zdążyliśmy jej schować. Ksiądz się przestraszył, bo jakżeby inaczej. Pies jednak jest nadzwyczaj towarzyski i niegroźny, jednak to zwierzę. Jego zachowanie to wprost wariactwo, on wita w ten sposób wszystkich, skacze na dwóch łapach na ludzi, raduje sie, merda ogonem, łasi się, uśmiecha jak to pies. Sunia upodobała sobie pewnego kuriera, p. Michała i zawsze musi sie z nią wybawić i powygłupiać, ale oni sie już znają, gorzej, jak ktoś pierwszy raz przychodzi.

Dziś pierwszy pt mcsa i cd. modlitw za JG. !!!+

~~~~~~

Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Orędzia do kapłanów, Don Ottavio

Postprzez emilia 8 lut 2024, o 10:15


***

ZJEDNOCZENIE W WIERZE I MIŁOŚCI - TO TAMA PRZECIW ZŁU

Najświętsza Maryja Panna: Synowie moi, którzy boicie się Boga, a posiadacie wiarę i mądrość, czuwajcie i strzeżcie w sercach waszych nieocenione skarby łaski, bo nie można ich porównać do żadnych bogactw ludzkich. Wy możecie widzieć to, co wielu powołanych do kapłaństwa nie widzi, bo zarozumiałość i pycha ich zaślepia.

Dlatego synowie Moi wzywam was i chcę powiedzieć wam, iż pragnę byście byli zjednoczeni w wierze i miłości mocni jak blok granitowy, jak głaz zdolny powstrzymać moce zła, by zamknąć drogę wspólnemu nieprzyjacielowi.

Synu, trzeba działać i przejść do kontrataku ze Mną i przy Mnie. Poprowadzę was w wir walki, bo w godzinie oznaczonej - Ja, Królowa Zwycięstwa, zmiażdżę mu na nowo głowę i przepędzę szatana z jego niezliczonymi zastępami do piekła, stworzonego dla nich sprawiedliwością Bożą.



Obrazek

----

Król Niebios woła mnie znowu na adorację...ma taką smutną twarz...Tak wielu ludzi nie ma czasu, aby iść i spotkać się z Nim, trochę pobyć, nacieszyć się tym spokojem i ciszą, otrzymać niesłychane łaski, dary: Wiarę, Miłość, Nadzieję, Pokój, Radość, Pocieszenie, Zrozumienie, Poznanie...
Dla kogoś, kto nigdy nie poszedł na adorację, spotkanie z żywym Bogiem pozostanie tajemnicą, a może raczej niezrozumieniem. Nigdy nie pozna pokoju, który wypełnia człowieka po zanurzeniu w niewidzialnej Obecności. Wczoraj znowu ludzie uciekli z wieczornej adoracji. Nie skorzystali z tej chwili wielkiego daru, spotkania się z NIM - BOGIEM ŻYWYM!

~~~~

Gdy zapytano kiedyś Ojca Pio, czy gdyby urodził się raz jeszcze, czy zostałby znowu kapłanem, odpowiedział:

"Tak, zostałbym znów zakonnikiem, ale nie kapłanem, ponieważ jestem niegodny reprezentować Jezusa na ziemi. Każdego ranka drżę i cierpię na myśl, że mam Go uśmiercić i ukrzyżować, aby potem złożyć w ofierze Ojcu Niebieskiemu. Gdybym jako student miał taką wiedzę, jaką mam teraz, nie dałbym się wyświęcić na kapłana."

Święty Franciszek mówił tak:

"Patrzcie na swoją godność, bracia kapłani i bądźcie świętymi, bo On jest Święty.
I jak Pan Bóg ze względu na tę posługę uczcił was ponad wszystkich ludzi, tak i wy więcej od innych kochajcie Go, szanujcie i czcijcie. Wielkie to nieszczęście i pożałowania godna słabość, że gdy macie Go wśród siebie obecnego, zajmujecie się czymś innym na świecie. Niech zatrwoży się cały człowiek, niech zadrży cały świat i niech rozraduje się niebo, gdy na ołtarzu w rękach kapłana jest Chrystus, Syn Boga Żywego".


BOŻE, NIEZGŁĘBIONA MIŁOŚCI :idea:
TOBIE CHWAŁA I CZEŚĆ, DZIĘKCZYNIENIE, WYNAGRODZENIE
ZA WSZELKIE PATOLOGICZNE ZACHOWANIA DUCHOWNYCH :!: :!: :!:


~~~~~~~~~~~~


Dziś tzw Dzień Pączka...

https://www.youtube.com/watch?v=nifbrUvyc3g



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

PIĄTEK

Postprzez emilia 9 lut 2024, o 13:12


***

JEZU MÓJ, UMĘCZONY NA DRODZE KRZYŻOWEJ
I POGRĄŻONY W OKRUTNYCH BOLEŚCIACH,
OFIARUJĘ BOGU OJCU, TWĄ NAJDROŻSZĄ KREW, PROSZĘ O NAWRÓCENIE LUDZI.
OFIARUJĘ RANY I WSZELKIE TWOJE CIERPIENIA ZA TYCH CO TKWIĄ W OTCHŁANI GRZECHU
BIEDNE SĄ I NIEPOJĘTNE, ŚLEPE I OPIESZAŁE, JAKBY UŚPIONE...
MATKO BOLESNA, PRZEZ TWOJE RĘCE POLECAM BOGU BIEDNYCH GRZESZNIKÓW.

AMEN+

Obrazek

Dziś mam gorsze samopoczucie, jakieś zmęczenie ...wczoraj znowu się powtórzyła moja dolegliwość, trwa przeważnie dwa dni, zatem jutro będzie lepszy dzień. Mimo to byłam na adoracji i w sklepie. Dobrze, że miał być pogrzeb, więc kościół otwarty i cieplej tam niż w przedsionku.
Poszłam też do p. Andrzeja po kości dla Suni. Tym razem się udało i kupiłam ich sporo, część zamroziłam na przyszłość, część obgotowałam dla pieska. Poprzednio, gdy tam byłam po kości, jakiś facet brał je akurat, i niestety zagarnął wszystkie, wielką torbę miał wypchaną. Powiedziałam do niego, żeby zostawił dla mojego pieska trochę, ale nie miał zamiaru sie dzielić, bo ponoć ma dużego psa...wredny chytrus!
Na obiad dziś zupa z podgrzybków i pierogi ruskie i z pieczarkami. Dwa rodzaje do wyboru dla moich chłopaków.
Dzięki Bogu, że już trochę lepiej się czuję!

~~~~

A na fotce Raniuszek, najmniejszy polski ptaszek, po mysikróliku. Śliczny, taka biała kulka. Wygląda jak kurczaczek, gdyby nie długi ogonek :)
Widzieliśmy go ostatnio w lesie. Piękne są te skrzydlate stworzonka.



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Bezsilność!

Postprzez emilia 13 lut 2024, o 12:57


***

Przerażające jest że dziś demony szaleją po świecie zagarniając mnóstwo dusz. Egzorcyści biją na alarm - nigdy do tej pory nie było tyle opętań, tyle zniewoleń, tak źle nie było nigdy! To skutek ludzkiej głupoty, rzekomej wolności, arogancji, ignorancji, niefrasobliwości, samowystarczalności, życia bez Boga, bez sakramentów. To czasy szatana, to czasy szaleństwa!

Masoneria ma się znakomicie, nawet na najwyższych stołkach w KK zasiadają masoni, rządzą i psują, profanują i ustawiają po swojemu! Wierni, czyli my świeccy akceptujemy to, wierząc, że to nasi pasterze dobrze rządzą i należy im sie posłuch. (?!!!)
Ileż już zostało zepsute, zmienione! Kapłani tyłem do ołtarza, posty poznoszone, piątki z weselami, szafarze świeccy, Eucharystia na stojąco, brak adoracji w ciszy, dni judaizmu, dni islamu, akceptacja i hołdy dla homo-związków i grzechu rozwodników...itd, itp...
Nowy Kościół, nowy świat, zepsuty, bezwstydny, bezczelny, straszliwy!

Dalej - nasze 'wspaniałe' czasy to:
Moda na ulicach - szkaradne szaleństwo zaakceptowane! Tatuaże jak najbardziej, ideologia lgbt - owszem, zboczenia, deprawacja najmłodszych, aborcja, rozwiązłość przedmałżeńska, antykoncepcja, żłobki, także kredyty, wygody, podróże, stanowiska, sekty, zarozumiałość...to wszystko to duch świata, on powoduje pychę, zuchwałość, egoizm, dumę, niewiarę i sprowadza demony z piekła! Każdy grzech ciężki otwiera wrota piekła i wypuszcza bestie!!!

Zastanawia mnie od długiego już czasu kim jest JG!?? - Mason? Opętany? Szalony? Zboczony? Wszystko naraz!? Skrajna patologia!
Boję się go i błagam Boga o uwolnienie. Ta obleśność jest szokiem!
Jednak Bóg milczy, jakby nie słyszał. Dlaczego? Taka Jego Wola! Niezbadane są wyroki i postanowienia Najwyższego, Wszechmocnego BOGA!
Wszystko oddaję Tobie potężny mój Stwórco i Królu!
Jeśli zechcesz sprawisz, że przestanie i oddali się!
Jeśli zechcesz uwolnisz go od tej makabrycznej głupoty i nieczystości!
Jeśli zechcesz odpędzisz zgraję demonów dręczącą go!
Jeśli zechcesz pobłogosławisz go i stanie się znowu mądrym człowiekiem, rozsądnym...
Wybaczam i modlę się ciągle, a im więcej się modlę jest jeszcze gorzej...O BOŻE MÓJ!!!!!!

MATKO BOSKA, TOBIE ODDAJĘ WSZYSTKO I WSZYSTKICH
RATUJ NAS O MATKO :!: :!: :!: :!:


https://www.youtube.com/watch?v=1GCvCK3jg7c



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

WIELKI POST, Orędzia ...

Postprzez emilia 15 lut 2024, o 11:05


****

RÓŻANIEC JEST ŚWIATŁEM W CIEMNOŚCIACH


Najświętsza Maryja Panna: "Synowie moi, wspólnie razem przyśpieszymy na ziemi przyjście królestwa Mego i waszego Jezusa w Kościele odrodzonym do nowego życia. Będziecie wtedy zaczynem i fermentem życia nowego. Będziecie blisko Mnie, która dałam ziemi Światłość, oświecającą ciemności.

Tak, synowie moi, wzywam was... byście byli posłami Boga i Jego Matki. Razem ze Mną pomożecie duszom, oderwanym od Boga i Jego Matki - modlitwą i ofiarą złożoną Bogu i Mnie, Matce Bożej.
Ryczący grzmot, zapowiada burzę, ale wy nie obawiajcie się niczego. Przy Mnie nie trzeba się lękać. Roztropności, synowie, a nie obawy i lęki.
Dałam wam silną broń i jeśli w Kościele będziecie ją używać, wszelkie niebezpieczeństwo zniknie. Poleciłam ją w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach.
Dziś na nowo przypominam: Różaniec, Różaniec, Różaniec!

Błogosławię was, synowie ukochani. Błogosławię wasze rodziny i dzieci oraz wszystkich wam drogich.
Jestem z wami w czasie i w wieczności.


Obrazek



O Matko Boża dałaś nam Światłość, tak, to wspaniałe określenie dla Zbawiciela!

Matka Boga i nasza Królowa i Matka ciągle doznaje na polskiej ziemi zniewag i ośmieszania! Naigrywają się z Niej bezkarnie barbarzyńcy oddani szatanowi. Jak można robić takie rzeczy, tak kpić z Przeczystej, Najdoskonalszej Istoty ludzkiej, naszej pośredniczki i Ratowniczki?! Szyderstwa, kpiny, profanacja, pogarda teraz dzieje się to w warszawskiej knajpie!!! Wszystko po to, aby przyciągnąć ludzi i zarabiać kasę. Wiadomo, na skandalu robi się ją najłatwiej. Oby Bóg im wybaczył i dał opamiętanie! Kim trzeba być aby czynić takie rzeczy? Nie do pomyślenia, nie do pojęcia to, taka zuchwałość i odwaga do obrażania Jej. Jezus nie daruje tego, nie będzie miłosierdzia, chyba że się nawrócą i zaczną pokutę, ekspiację. Takie lokale to czysty plagiat zza granicy, bo istnieją już identyczne m.in. we Francji i Włoszech. Bóg ma wiele cierpliwości...

Szok, że coś takiego ma miejsce w kraju, gdzie Maryja wyprosiła tyle cudów, tyle razy wstawiała się za nami, za Polską! Obrała ten kraj na swoją siedzibę i ukochała. Cud nad Wisłą jest tego najlepszym przykładem, odpór Szwedów w 1655 roku, także jasno pokazuje Jej wstawiennictwo i miłość dla nas!
Wybraństwo naszego kraju przez Matkę Bożą jest oczywiste dla każdego Polaka. Istnieje tu wiele Jej sanktuariów, tyle objawień, niestety uznany tylko jeden w Gietrzwałdzie. To nasza Patronka, Matka Częstochowska, także inne znane miejsca; Licheń, Święta Lipka, Kodeń, Kalwaria Zebrzydowska i setki innych cudownych sanktuariów.
Jakże można dopuścić takie zachowanie, takie działanie. Szok, ale nawet duchowni tam chodzą, niby zobaczyć na własne oczy i nagrać tam film, aby go puścić na YT, Jednak to głupota. Czy nie lepiej odprawiać w tej intencji Msze i przepraszać, modlić sie o nawrócenie tych osób?
Każdy robi jak chce, ale potem żałujemy bardzo!

~~~~

Oto nastał Wielki Post. Jak szybko czas leci!
Nich Pan Bóg da nam dojrzałość chrześcijańską, aby godnie i owocnie go przeżyć, nie zmarnować, wynagradzać Bogu za głupotę ludzką i modlić się o nawrócenie grzeszników.

JEZU UFAM TOBIE
JEZU WIERZĘ TOBIE
JEZU KOCHAM CIEBIE
AMEN+


~~~~~~~~~~

Rogier van der Weyden
Obraz namalowany w 1432–1442r.

Obrazek


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`


Dziś mamy dramatyczne sceny z naszego parlamentu!!! Mamy niestety taki rząd, takich ludzi - hańba i wstyd...
SZOK I NIEDOWIERZANIE. PRAWDA NIEDOPUSZCZALNA, KARALNA, NIE WOLNO OBRAŻAĆ OSÓB LGGBT? - A kto ich obrażał? Padły słowa prawdy, konkretne przykłady bardzo drastyczne! To marszałek nazwał patologią Krzysztofa K. I kto tu kogo obraża?
KRÓL WSZECHMOGĄCY - HOŁOWNIA, NAZYWA NIEPOWAŻNYM WYPOWIEDZ KRZYSZTOFA KASPRZAKA, odbiera mu głos, wyłącza mikrofon...!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Pi0S4inf04Y



https://cdn.pixabay.com/photo/2016/06/2 ... 60_720.jpg
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

PIĄTEK

Postprzez emilia 16 lut 2024, o 11:38


****



DZIŚ ODDAJĘ HOŁD, DZIĘKCZYNIENIE I UWIELBIENIE
PANU MOJEMU, ZA JEGO ŚWIĘTĄ OFIARĘ
ZA KREW PRZELANĄ ZA MOJE GRZECHY
ZA MOJĄ GŁUPOTĘ Z PRZESZŁOŚCI
ZA MOJE NIEWDZIĘCZNOŚCI, NIECIERPLIWOŚCI...
JEZU NAJDROŻSZY TOBIE CZEŚĆ I CHWAŁA
POLECAM CI TYCH, DO KTÓRYCH NIE MAM JUŻ CIERPLIWOŚCI+
NA WIELKI WIEKÓW AMEN!+



****


Ależ mam dzisiaj dzionek - niezbyt udany. Musiałam piec drugi raz ciasto do tortu, bo nie udało sie wczoraj. Nie wyrosło, jakieś takie marne, za niskie.
BISZKOPT POTRAFI UPIEC TYLKO MÓJ MĄŻ, ON MA DO TEGO WYBITNY TALENT, JA WYSIADAM I PODDAJĘ SIĘ, PRAWIE NIGDY MI NIE WYCHODZI, TO SZOK I SKANDAL! Zatem dziś szybka decyzja i jest nowe ciasto. Robota z wykończeniem tortu to mozolna praca, ale cóż, urodziny ma sie raz w roku - ooo, jak to dobrze!
Byłam już na adoracji i w sklepie, zmęczyłam sie jak pies, samopoczucie znowu złe. Oj Panie mój, dodaj mi sił, prosze Cie serdecznie. :idea:




Obrazek
https://wp.pl.aleteia.org/wp-content/up ... 640&crop=1
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Urodziny

Postprzez emilia 19 lut 2024, o 13:42


***

O JEZU Najdroższy!
Dziękuję Ci za moje życie
Za łaski i dary jakimi mnie obdarzyłeś
Dziękuję za wszelkie radości i sukcesy...
Za wszelkie trudności i smutki...
Ulecz mnie z bojaźni, ze stresów i leków jakie mam w sobie
Wybacz moje grzechy, głupotę i pychę...
Wybacz wszystkim którzy grzeszą/zgrzeszyli przeze mnie!
Boże mój nie odchodź ode mnie,
Ratuj mnie, abym nie upadła, nie zginęła...
Nie została odłączona od CIEBIE NIGDY, O WIELKI BOŻE!
Widzę, że szatan ciągnie mnie do piekła, koniecznie chce mnie tam mieć!!!!
Ratuj Święty, Nieskończony Boże i Królu!
Dopomóż znaleźć CIEBIE i pokój tym, którzy błądzą, a za których się modlę!

JEZU UFAM TOBIE,
KOCHAM CIEBIE,
DZIĘKUJĘ TOBIE!


~~~~


Obrazek

emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Orędzia do kapłanów, ks. Ottavio

Postprzez emilia 22 lut 2024, o 10:17


****

SZATANI - PRZYCZYNĄ I SKUTKIEM ZŁA!


Jezus: "Pisz, synu mój.
W poprzednich orędziach mówiłem ci już o ponurych mocach piekła. Wasz umysł nie jest zdolny uzmysłowić sobie ich potężnej liczby. Natura ich jest duchowa, są duchami różniącymi się od was. Człowiek to jedność ducha i materii. Mówiłem również o wyższości ich natury od waszej oraz ich mocy nad materią. Wielu orientuje się w tych sprawach, ale z obawy i wstydu, by nie być posądzonym o zacofanie, mówią o parapsychologii. Używa się tego określenia celem usprawiedliwienia faktów, których nie rozumie się, czasami domyślają się ich pochodzenia lecz milczą o tym dla względów ludzkich. (!)

Mówiłem ci o życiu tych nieczystych istot pogrążonych zupełnie w złu. Szatani są ZŁEM, są przyczyną i skutkiem zła.
Nienawidzą oni Boga, który jest Dobrem. Nienawidzą również tych, którzy czynią dobrze. Właśnie dlatego dobrzy ludzie mają tyle różnych przykrości, których nie znają źli. To, co dla wielu jest tą tajemnicą, proste jest do zrozumienia. Otóż demony nienawidzą światła i prawdy, są ciemnością i błędem, zostali utwierdzeni w mroku i błędzie.

Złe duchy wyszły z piekła i przebywają na ziemi, są wszechobecne. Najwyższym ich pragnieniem jest wejść do duszy i ciała człowieka, by go zaciemnić, wykoleić, opanować, a wreszcie doprowadzić do piekła na zgubę wieczną! Nie mają innych celów ponad ten jedyny i najgłówniejszy. W ten sposób wyrażają swoją nienawiść do Boga i do ludzkości. Gdyby ludzie, a zwłaszcza chrześcijanie, nie mieli jasnego pojęcia o tej strasznej rzeczywistości, i o tym wielkim niebezpieczeństwie ze strony tych niegodziwych mocy, byliby narażeni na potępienie wieczne."

3.4.1977 r.


****

Oto misja demonów - zaciągnąć nas do piekła!!!
One pragną tylko jednego - mieć nas w piekle, widzieć nas tam, aby męczyć nas przez nieskończoną wieczność!!!!
Jakże to straszliwe, jakże to niepojęte, jakże to przerażające!!!
Czy ktoś o tym myśli i zastanawia się nad tym? Jesteśmy potencjalnym łupem diabła, on jest cierpliwy i wytrwały w dążeniu do celu. On nie zna się na żartach i jest śmiertelnie poważny, zdeterminowany, absolutnie pochłonięty swoją robotą. Drąży powoli, szuka szczeliny gdzie może się wemknąć i zrobi to za wszelką cenę, aby nas usidlić i zdobyć! Upoluje nas i pochłonie, zaciągnie w ciemności i ogień wieczny na zawsze...
Ci którzy mniemają, że nic im nie grozi i że są święci, powinni się mieć na baczności. Stoją dziś, a jutro mogą być obaleni!

Tak jasno dotarło do mnie to wczoraj, i przeraziłam sie, tym że i dla mnie jest miejsce w piekle, gotowe już miejsce!!! Jeśli ulegnę, poddam sie i przestanę walczyć, będzie już po mnie... walczę do upadku, zaciskam zęby, bo jest ciężko... w nocy znowu bezsenność i szarpanie, udręczenie...JEZU!!!!

Chcę uciec, ale nie ma jak, nie ma gdzie...to dom bez wyjścia, bez klamek, jak dom dla obłąkanych!!! Miotam sie w nim i duszę, ale nic z tego, nie znajduję wyjścia, nie ma drzwi - to sen z dzisiejszej nocy, straszny! Straszna rzeczywistość i sny...pragnę odpoczynku, spokoju, jak mocno pragnę tego o JEZU!
Złe duchy wyszły z piekła i przebywają na ziemi, są wszechobecne! - tak mówi Jezus, taka jest prawda! to PRAWDA!
Gdy nie zaczniemy walki z nimi - przepadniemy, czy tego chcesz??!!! JA NIEEEEE, ZA WSZELKĄ CENĘ NIEEEEEE!!!!!!!

ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE
CHROŃ I PROWADZ NAS
DO ZBAWIENIA WIECZNEGO,
AMEN+



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

PIĄTEK, WIELKI POST

Postprzez emilia 23 lut 2024, o 11:28


***

Gorzkie żale przybywajcie,
Serca nasze przenikajcie.

Na Ból Męki Chrystusowej
Żal przejmuje bez wymowy!

Uderz Jezu, bez odwłoki
W twarde serc naszych opoki!

Jezu mój, we krwi Ran Swoich
Obmyj duszę z grzechów moich!

Upał serca swego chłodzę,
Gdy w przepaść Męki Twej wchodzę!

~~~~

Obrazek


"Wiele dusz jest potępionych na wieki, z powodu złej spowiedzi!"
Powiedział Pan Jezus św. Teresie!
Tyle pułapek czeka na nas na każdym miejscu, nawet w konfesjonale, czyż to nie paradoks?
Idziemy sobie do spowiedzi, ale czy mamy intencje wszystko szczerze wyznać, zostawić Jezusowi, aby to wymazał i wybaczył? Czy chodzimy tylko, aby zagłuszyć, wyciszyć sumienie, i odbębnić?
Miłosierdzie Boże nie ma granic, tak - ale jest warunek - musimy stanąć w prawdzie, w rzetelnym osądzie siebie, swoich złych wyborów, grzechów, zaniedbań, nawet złych myśli.

Święty Jan Paweł II spowiadał się raz w tygodniu, zatem powstaje pytanie; z czego on sie tak często spowiadał? Myślę, że przede wszystkim z grzechów lekkich. To prawda, że Msza św., gładzi grzechy lekkie i wszelkie inne zaniedbania, jednak należy je także oddawać Bogu w sakramencie pokuty.
Dobra spowiedz jest jak terapia, jak oczyszczenie, obmycie się w krystalicznie czystej wodzie. Spowiedź jest wyjściem z mroku w jasność na słońce. Jest jakby odrzuceniem brudnych łachmanów, a włożeniem czystej, świeżej, pięknej odzieży.

Zatajenie choćby jednego grzechu, czyni spowiedź świętokradztwem, jest wtedy niegodną, nieważną, jest śmiertelnym grzechem.
Często wstydzimy się swoich grzechów i zatajamy je, lub ubieramy w słowa nieadekwatne do rzeczywistości. Taka niejasność to błąd, to już podstęp, kłamstwo. Owszem uda się oszukać księdza/spowiednika, ale nigdy Boga nie da się oszukać, albowiem On wie wszystko. Chrystus powiedział siostrze Faustynie, że ON sam nas spowiada, lecz zasłania się tylko kapłanem.


Jest pięć warunków dobrej, czyli ważnej spowiedzi.

1. Rachunek sumienia.
2. Żal za grzechy.
3. Mocne postanowienie poprawy.
4. Szczera spowiedź.
5. Zadośćuczynienie.

W Wielkim Poście musimy się zdobyć na dobrą spowiedź, na odrzucenie złych, niegodziwych spowiedzi.
Dziś wybieram się do spowiedzi, przygotowuje sie już od kilku dni.
Święty Józefie, pomóż mi dobrze się wyspowiadać i żyć w godności dziecka Bożego, unikać grzechów, pokus, odrzucić wszystko, co ma choćby pozór zła!
Amen+


~~~~


"SZYDERSTWO Z JEZUSA" - Fragment obrazu M. Grunewalda.


Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Orędzia do kapłanów, Don Ottavio

Postprzez emilia 29 lut 2024, o 10:51


***

UCZCIE SIĘ ODE MNIE!


Jezus: "Wielokrotnie mówiłem jak powinni walczyć chrześcijanie - naśladując Mnie.
Zwłaszcza duszpasterze powinni o tym pamiętać. Nigdy nie odniosą zwycięstwa w walce ze złem, jeśli nie pójdą Moimi śladami.
Tajemnica Mojego Wcielenia to nieskończona pokora. Całe moje życie ziemskie było nacechowane posłuszeństwem, ubóstwem i miłością. Ile razy mówiłem: Uczcie się ode Mnie... Chodźcie za Mną... więc wskazałem drogę.

Jaki cel miała i ma Ofiara Krzyżowa zawsze uobecniona w każdej Mszy Świętej jeśli nie triumf miłości, prawdy, sprawiedliwości i zwycięstwo nad złem, które piekło wylewa nieustannie na całą ludzkość tj, na poszczególne dusze?
Czy nie jest to wszystko jasne? Absurdem i paradoksem jest niewrażliwość tych, którzy przyodziani godnością kapłańską i mający udział w Mojej Boskiej Mocy, jakoby nie wiedzą o tym wszystkim! Błądzą oni w ciemnych labiryntach próżności i na ścieżkach herezji i błędów.

Synu, obecna godzina jest poważna. Nabrzmiała i przepełniona jest wszelkimi namiętnościami. Tyle razy była zapowiedziana, jednakże odkładana z powodu łez i wstawiennictwu Mojej i waszej Matki. Była Ona wysłuchiwana, bo miłość pierworodnej Córy, Matki i Oblubienicy Bożej jest Miłością Boga, nieskończenie Miłosiernego i Sprawiedliwego. Lecz jeśli nie będzie teraz w Kościele prawdziwej, szczerej i powszechnej skruchy, nic już nie powstrzyma Boskiej sprawiedliwości.

Synu, nie obawiaj się, nie chwiej się w wierze. Doświadczyłeś, widziałeś i widzisz obecną sytuację i wiesz po co ci to wszystko mówię. Nikt nie będzie mógł cię skrzywdzić. Idź naprzód i nie martw się niemądrymi sądami i niewiarą tych, którzy winni wierzyć, ale są ślepi i niedowiarkami, ponieważ wyrzekli się Światła Bożego dla własnego ja.
Błogosławię cię, synu, a wraz z tobą tych wszystkich, którzy w pokorze ducha wierzą Moim słowom, gdyż są to słowa życia, niezmienne i wieczne. Pokolenia całe przeminą, ale Moje słowa nie przeminą."



Obrazek


Kościół przyjął strategię antropocentryzmu. Wywyższa się ponad miarę człowieka, skupia się na nim i spełnia jego żądania, oczekiwania...
Po co papież na spotkania synodalne zaprosił osoby nie mające nic wspólnego z KK, z wiarą, z praktykowaniem sakramentów, z życiem w czystości (lgbt)??? Oto pytanie - retoryczne, bo wiemy o co chodzi...

W naszych czasach Jezus, Pan Kościoła Katolickiego i Sakramentów św, jest zepchnięty na margines, w kąt! To dosłowne działanie uwidocznione poprzez montowanie tabernakulów w bocznych nawach kościołów. Balaski do klękania w nowych świątyniach to zakazany, lub raczej zapomniany, zbyteczny element.
Po co niby Jezus miałby doznawać czci i szczególnej uwagi bycia w centrum kościoła? Dziś w centrum jest człowiek i jego ego. Blask Jezusa jest zaćmiony, a honory Mu należne są ignorowane i umniejszane. Dzieje się to stopniowo lecz na naszych oczach. Bo jakie mamy dziś świątynie? Ano takie jak u protestantów, białe ściany z niewielkimi akcentami sakralnymi. Kiedyś były niezwykle bogate wnętrza świątyń, przepiękne ołtarze i zdobienia, złocenia, freski, obrazy, malowidła, dziś mamy brzydotę i ubóstwo. Hańba to wielka odbierać cześć Bogu należną! A przecież Bogu należy się wszystko co najpiękniejsze, najdoskonalsze.

Na ostatniej spowiedzi zostałam znieważona, skrytykowana, osądzana niesłusznie. Ale mniejsza z tym, wybaczam temu księdzu, i Bóg niech mu wybaczy, bo mgła modernizmu zaciemniła go kompletnie! Gorzej, że to on wypacza, niszczy cześć należną Chrystusowi!!!
Ach, to przede wszystkim Pan Jezus został obrażony! Jemu należny szacunek i cześć zostały zmarginalizowane, stłamszone, uznane za mało ważne! Szok jak ten ksiądz bronił swoich durnych zapatrywań, ach jak na mnie naskoczył... :shock:

Modernizm/reforma to diaboliczny postęp, dlatego coraz mniej dziś czci, chwały i uwielbienia oddawanej Jezusowi.
Jezus jest prawie jak niegdyś na drodze kalwaryjskiej. Coraz mniej jest zrozumienia, że to BÓG Wszechmogący, Stwórca wszechrzeczy, Najwyższy, Najświętszy, Najwrażliwszy...
Straszliwe to co się dzieje i nabiera rozpędu, nowoczesność z każdym rokiem jest coraz bardziej oficjalna i normalna.

"Mamy iść z duchem czasu i nie tkwić w stagnacji, nie zwracać się do korzeni, bo to znaczy iść wstecz, należy zwracać wzrok na Pana, bez odwracania się plecami do świata." (!)

"Odejść ma Kościół sztywny, broniący się przez światem, patrzący wstecz, letni, płynący z prądem, zmęczony i skupiony na samym sobie" - powiedział papież w przemówieniu inauguracyjnym synod.

„Pan poprowadzi nas ku śmierci i zmartwychwstaniu Kościoła” – mówił do uczestników synodu dominikanin o. Timothy Radcliffe, podczas trzydniowych rekolekcji poprzedzających obrady „synodu o synodalności”.

Pan poprowadzi ich ku śmierci Kościoła? ...hmmm długo by rozmyślać cóż ta śmierć Kościoła oznacza, ale moce piekielne Go przecież nie zniszczą :idea:

https://www.tygodnikpowszechny.pl/relac ... eje-184869

~~~~~~~~


DUCHU ŚWIĘTY, BOŻE!
RACZ NAPEŁNIĆ
NASZE SERCA OGNIEM MIŁOŚCI,
ZLEJ NA NAS POTOKI SWOICH ŁASK
MĄDROŚCI, MĘSTWA, UMIEJĘTNOŚCI...
ABYŚMY ODDAWALI CI NALEŻNĄ CZEŚĆ
I ZAWSZE SŁUŻYLI OCHOTNIE
Z MIŁOŚCIĄ I BOJAŹNIĄ :idea:

AMEN+



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2098
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Blog

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron