Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /profiles/1/17/17l/17luty/17luty.cba.pl/common.php on line 106
Forum urodzonych 17 lutego. Zapraszamy! • Zobacz wątek - Moje kartoflane ....serce

Moje kartoflane ....serce

Blog.

Orędzia do kapłanów, Don Ottavio

Postprzez emilia 23 maja 2024, o 10:42


***

ŻYCIE JEST PRÓBĄ

Ojciec Pio: "Pojęcie, że życie jest próbą, było bardzo zaciemnione wśród ludu Bożego przez odnowę pogaństwa. Zatarło to w duszy chrześcijańskiej rozumienie życia jako próby wobec wieczności. Tym sposobem szatan pozbawił dusze i serca odwagi, koniecznej do walki najbardziej słusznej. Większość chrześcijan tego wieku, a nawet sporo duszpasterzy, złożyło broń i otworzyło nieprzyjacielowi drzwi do swych dusz i serc, aby je zniszczyć, zniszczyć jednostki, rodziny i Kościół.

Synu, w Kościele odrodzonym przede wszystkim zostanie podkreślone pojęcie życia jako próby w dążeniu do wielkiego Celu jakim jest wieczność. Moce zła starają się zmaterializować życie człowieka na ziemi, oddalając go coraz bardziej od Boga, najwyższego i jedynego Dobra, Alfy i Omegi wszystkiego i wszystkich, by skierować jego zainteresowanie ku przemijającym i krótkotrwałym rzeczom ziemi.

W Kościele odrodzonym dusze będą kształtowane, wychowywane i formowane w czystości ducha Ewangelii, wolnego od mylnych i trujących interpretacji ludzi pysznych i ambitnych, kochających bardziej siebie niż prawdę.

Zgromadzenia dawne i te, które powstały w ostatnich czasach, miały za swój główny cel być jakby wieloma ogniskami, w których wiara, nadzieja i miłość miały pałać z taką intensywnością, by pokonać wszelką próbę wciskania się herezji oraz by zastąpić stare struktury, które straciły już ducha pierwotnego dla którego były powołane. Zakony, zgromadzenia i wspólnoty będą padały jak owoce robaczywe, szkodliwe dla Kościoła."



Obrazek


Życie jest próbą, ale takich prób nie będzie więcej, to jedyna nasza próba i szansa na zbawienie duszy nieśmiertelnej! Reinkarnacja nie istnieje! Wielu pranie to wcisnąć w nasze umysły, i pocieszyć nas niejako, że kolejne nasze wcielenia będą szansą na doskonalsze życie i dojście do celu jaki jest Niebo...bzdury i jeszcze raz bzdury! Nawet Juliusz Flawiusz coś napomknął o tym w swoim dziele: "Wojna Żydowska" ale to głupota i ułuda.

~~~~~~~~~


Dziś - dzięki Bogu i Maryi oraz świętej Faustynie kończę adopcję dziecka poczętego.
Proszę Boga aby to dziecko było szczęściem dla rodziców i skarbem największym.
Chwała Bogu, za cud życia i uratowanie tego dziecka przed morderstwem, jakim jest aborcja!

ABORCJA DZIEJE SIĘ W KAŻDEJ CHWILI, NAWET TERAZ!

W świecie odbywa się:

15 aborcji w 10 sekund!
90 aborcji na minutę!
5,400 aborcji na godzinę!
130 tysięcy aborcji dziennie!!!

KOSZMAR, KREW NIEWINNYCH LEJE SIĘ STRUMIENIAMI :!:

WYBACZ BOŻE WSZECHMOGĄCY TE ZBRODNIE STRASZLIWE I PRZERAŻAJĄCE!
WYBACZ NASZĄ GŁUPOTĘ, EGOIZM I BRAK MIŁOŚCI!
WYBACZ NAM BOŻE JEDYNY TĘPOTĘ I OKRUCIEŃSTWO!
DARUJ KARY NALEŻNE ZA TE GRZECHY ŚMIERTELNE, KTÓRE MAJĄ SPAŚĆ NA ŚWIAT!
DAJ OŚWIECENIE DLA BIEDNYCH LEKARZY, PIELĘGNIAREK, MATEK, OJCÓW...
WYPROŚ MATKO NASZA I KRÓLOWO NAWRÓCENIE DLA TYCH, CO MORDUJĄ BEZ SERCA, BEZ EMOCJI, BEZ ŁEZ...
DAJ WYRZUTY SUMIENIA I ŻAL DLA TYCH WSZYSTKICH LUDZI.
TAKŻE DLA TYCH, CO POPIERAJĄ I WALCZĄ O TAKIE PRAWO, PROSZĘ O NAWRÓCENIE I OŚWIECENIE.
POKUTA I EKSPIACJA W KAŻDEJ CHWILI I MODLITWA RATUJĄCA TE NIEWINNE ISTOTY JEST KONIECZNA.

JEZU CHRYSTE, NAJWYŻSZY I WIECZNY KAPŁANIE - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!

~~~~

KOLEJNA MOJA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO JUŻ OD JUTRA TJ. 24 V 2024r.
IMIĘ UMOWNE TO ZACHARIASZ, NA CZEŚĆ ZACHARIASZA, MĘŻA ŚW. ELŻBIETY - MĘCZENNIKA, KTÓRY ZOSTAŁ ZAMORDOWANY MIĘDZY OŁTARZEM, A PRZYBYTKIEM PRZEZ WSPÓŁKAPŁANÓW. POWIEDZIELI POTEM, ŻE ZACHARIASZ MIAŁ KOLEJNE WIDZENIE I NIE WYTRZYMAŁO JEGO SERCE ZE WZRUSZENIA!
TO OSTATNI PROROK STAREGO TESTAMENTU.

ŚWIĘTY ZACHARIASZU WSPIERAJ MNIE W TYM DZIELE ADOPCJI :idea:
MÓDL SIE ZA RODZICAMI TEGO DZIECKA.
BĄDŹ MOIM STAŁYM ORĘDOWNIKIEM WE WSZYSTKICH PROŚBACH I DZIĘKCZYNIENIACH.
AMEN. DZIĘKUJĘ :!: :!: :!:



W linku sprawa kapłana skazanego przez sąd na kwotę 4300 zł za sprzeciw wobec aborcji

https://www.youtube.com/watch?v=A7tJ46KXm1Q



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

PIĄTEK

Postprzez emilia 24 maja 2024, o 11:39


****

DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ OFIARĘ

DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ MĘKĘ
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJE KONANIE
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJE MIŁOSIERDZIE
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ CIERPLIWOŚĆ
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ DOBROĆ
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA TWOJĄ WIERNOŚĆ
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA ZMARTWYCHWSTANIE
DZIĘKUJĘ CI JEZU ZA ZBAWIENIE!

~~~~~~


ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO, PANNO MARYJO NIEPOKALANA,
TOBIE POWIERZAM WSZYSTKO I WSZYSTKICH
AMEN+




Obrazek


Carlo Crivelli - "Zmarły Chrystus z Aniołami"
Obraz namalowany około 1470 r.

---



emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

JUTRO BOŻE CIAŁO

Postprzez emilia 29 maja 2024, o 12:07


***

BOŻE, OJCZE NAJLEPSZY, PO TRZYKROĆ ŚWIĘTY!
JEZU - CHRYSTE, DUCHU ŚWIĘTY - POCIESZYCIELU
PRAGNĘ UCZYNIĆ EKSPIACJĘ PRZED TWOIM MAJESTATEM
PRZED JUTRZEJSZĄ UROCZYSTOŚCIĄ, JAKŻE WSPANIAŁĄ!

PRZEPRASZAM CIĘ ZA MOJE GRZECHY, CUDZE, ZA GRZECHY ŚWIATA.
OFIARUJĘ CI OJCZE PRZEDWIECZNY CIERPIENIA I ŚMIERĆ JEZUSA
NA WYNAGRODZENIE ZA GRZECHY NASZE;
ZA WSZELKIE ZNIEWAGI, PROFANACJE, MORDERSTWA NIENARODZONYCH,
ZA NIEWIARĘ I OBOJĘTNOŚĆ, ZA NIENAWIŚĆ WOBEC CIEBIE
OSKARŻANIE CIEBIE ZA ZŁO, I NIECZUŁOŚĆ!
ŁAMANIE 6 i 10 PRZYKAZANIA TWOJEGO
WYBACZ NAM I BŁOGOSŁAW, DAJ ŁASKĘ NAWRÓCENIA I POKUTY+

PRZEPRASZAM ZA GORSZENIE, PSUCIE DZIECI I MŁODZIEŻY!
ZA OSOBY, KTÓRE DOPUSZCZAJĄ SIE STRASZLIWEGO ŁOTROSTWA
I UCZĄ DZIECI ROZWIĄZŁOŚCI, NIECZYSTOŚCI, WYNATURZEŃ!!!
OTO WCZORAJ W WATYKANIE 'DRAG ...' Z OKAZJI DNIA DZIECKA (!!!)
PARADOWAŁ PRZED NAJMŁODSZYMI, GORSZYŁ JE
OBLEŚNIE SIE ZACHOWYWAŁ, W KOBIECYCH STROJACH - (A LUDZIE KLASKALI, SZOOOK!!!)
A POTEM... DO DZIECI PRZEMAWIAŁ PAPIEŻ... (?!)

CZY TO DZIEJE SIĘ NAPRAWDĘ, CZY ŚNIĘ??
ACH CÓŻ ZA ZGROZA I GRZECH WOŁAJĄCY O POMSTĘ DO NIEBA!
KTO DO TEGO DOPUŚCIŁ???
SZOK, SZOK, SZOK!!!!
W POLSCE OD DZIŚ NOWY PROGRAM TV POZNAŃ Z SEX EDUKATOREM WIADOMEJ ORIENTACJI
CO TO MA BYĆ? DALSZE OSWAJANIE LUDZI, GORSZENIE I OGŁUPIANIE, JUŻ PRZEZ MEDIA OFICJALNIE I BEZPOŚREDNIO!
BOŻE WYBACZ TĘ BEZDENNĄ ORDYNARNĄ GŁUPOTĘ I GRZECH WIELKI!



~~~~~~~


ŚWIĘTY BOŻE, ŚWIĘTY MOCNY, ŚWIĘTY NIEŚMIERTELNY
ZMIŁUJ SIE NAD NAMI I NAD CAŁYM ŚWIATEM :!: :!: :!:

AMEN+++


https://www.youtube.com/watch?v=g8vLwaMznQ4&t=10s


Obrazek

__________________________________________________________________________________________________________


****

W linku, o Komunii św. na rękę.
O nauce św. Tomasza, która już dziś nie jest niestety aktualna!!! DLACZEGO!??


https://www.youtube.com/watch?v=vek9SNNNsZY


----
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Orędzia do kapłanów, Don Ottavio

Postprzez emilia 6 cze 2024, o 09:32


^^^^

PAN SAM ROZWALA I BUDUJE


Ojciec Pio: "Odrodzić się, to znaczy powstać do nowego życia. Jeśli rozpoczęła się katastrofa to i odrodzenie też się zaczęło. Ślepi jeszcze nie spostrzegają, lub udają, że nie widzą zachodzących zmian.
Lecz któż może powstrzymać dzieło Boże, które jak Boski ogień spali wszystko co jest niemoralne, nieracjonalne, niechrześcijańskie pochodzące od szatana, sprowadzającego zepsucie. Ta przeklęta hołota zaraziła całą ludzkość i nawet Kościół!

Bracie mój, nie lękaj się więc i nie martw. Pan Sam rozwala i buduje, podnosi i odrzuca. Duch Boży nie pozwoli nigdy na upadek Kościoła. Oczyści go, uzdrowi i wybawi od wszelkiej mocy, która chciałaby go zniszczyć i na zawsze unicestwić.

Synu, zgromadzenie ma być zawsze przejęte światłem i ogniem Ducha Świętego. Czystość katechezy, surowość obyczajów, miłość Boga i bliźniego mają je ożywiać w każdej chwili. Odrzucony ma być obłudny formalizm! Nie wolno pozwolić na nic, co byłoby przeciwne przykazaniom ewangelicznym. Bóg ma być Alfą i Omegą, Jemu więc wszelka cześć i chwała. Bóg ma zawsze być na pierwszym miejscu. Zawsze na pierwszym miejscu w sercu każdego człowieka i w sercu całego zgromadzenia."



Obrazek


Odrodzić się, to znaczy porzucić to co nas ciągnie na manowce, zwodzi, co nas pogrąży w otchłani ognia na wieki!
Boże jak trudno dziś być porządnym człowiekiem, jak ten świat nami manipuluje i podsuwa przeróżne pokusy. Działanie szatana jest wszechobecne i śmiertelnie niszczące! Ileż pułapek zastawia na nas zły duch, ileż ludzi porzuca wiarę i Boga, odsuwa się od sacrum, aby tylko iść z duchem świata.
Ojciec Pio mówi o surowości obyczajów. Kto dziś zważa na to? Kto przejmuje się obleśną modą czy wstrętnym, haniebnym zachowaniem. Który film jest dziś nienacechowany nieczystością czy zboczeniami? Wszyscy trzymają w rękach telefony i siedzą w nich od rana do nocy. Nawet małe dzieci, młodzież, wszyscy wpatrzeni w ekrany komórkowe! Widok smutny i przerażający. To jest wielkie zniewolenie i osaczenie, kto nad tym sie zastanawia? Gdyby nagle zabrakło prądu, ludzie by masowo szaleli i wciekali sie z powodu braku dostępu do ich świata! Może nawet, a raczej na pewno byłoby wiele załamań, depresji i samobójstw. Takiego globalnego zniewolenia nie było jeszcze nigdy, oto postęp technologii. Nowy wspaniały świat?

Mojemu mężowi przyśniła sie moja matka chrzestna. Przyszła do niego i powiedziała: przychodzę do ciebie, bo nie mogę dobudzić Emilki...!
Jak to nie może mnie dobudzić? przecież modle sie za nią! Może nie zawsze indywidualnie, ale włączam ją codziennie do modlitw za bliskich. Widocznie to za mało... Straszna jest rzeczywistość czyśćca! Oj mają tam dusze wielką pokutę, a pomocy zbyt mało. Ludzie nie myślą o nich, już nawet bliscy zapomnieli sie modlić, skoro minęło 4 miesiące. Zmarła 2 stycznia. A tymczasem pobyt w czyśćcu bywa długoletni i bardzo bolesny. Potrzeba mnóstwo modlitw za zmarłych, bo czyściec jest przepełniony miliardami dusz, które znikąd nie mają ratunku.

Wczoraj odprawiła sie Msza św za ciocię Wandę, rodziców, teścia, oraz za bliźniaków, bo w niedzielę będą ich urodziny.
A dziś pierwszy czwartek miesiąca, idę na adorację, modlę sie o nowe powołania, i za ks. Dawida, bo odchodzi z parafii, został proboszczem w Kanadzie. Oj, niech uważa na siebie, ale to było jego marzeniem od początku jego kapłaństwa. Mówił - gdy przyszedł do nas w pierwszym roku pobytu w naszej parafii, że pragnie jechać do Ameryki na misje. To mnie zdumiało, ale każdy ma swoje powołanie i pragnienia. Będę o nim pamiętać w modlitwach, tak jak i teraz.



SERCE JEZUSA, WSZELKIEJ CHWAŁY NAJGODNIEJSZE - POLECAM CI KAPŁANÓW I NOWE POWOŁANIA :idea:




Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Najświętsze Serce Jezusa!

Postprzez emilia 7 cze 2024, o 11:59


****

NAJDROŻSZE, NAJŚWIĘTSZE, NAJMIŁOSIERNIEJSZE SERCE JEZUSA CHRYSTUSA :idea:
TOBIE DZIĘKCZYNIENIE, UWIELBIENIE, TABIE MOC I CHWAŁA NA WIEKI WIEKÓW :idea:
TOBIE EKSPIACJA I WYNAGRODZENIE ZA WSZELKĄ OBRAZĘ I PODŁOŚĆ LUDZKĄ :idea:
TOBIE SERCE NAJCZCIGODNIEJSZE ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA NASZE NIEDOWIERZANIE, OBOJĘTNOŚĆ, SZYDERSTWA... :!:
TOBIE SERCE NAJCZULSZE PODZIĘKOWANIE ZA NIEZMIERNĄ BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ, MĄDROŚĆ, I DZIEŁO ZBAWIENIA :idea:
KOCHAM CIĘ I PROSZĘ NAUCZ MNIE KOCHAĆ BARDZIEJ :idea:
PRAGNĘ KOCHAĆ CIĘ ZA TYCH, CO NIE KOCHAJĄ, NIE CZCZĄ, NIE WIERZĄ, NIE PRZYCHODZĄ CZERPAĆ ŁASK I SKARBÓW BEZCENNYCH :!:

AMEN+


~~~~

DLA MOICH CHŁOPAKÓW:
WIELU OBFITYCH ŁASK BOŻYCH
ABY BYLI SZCZĘŚLIWI, ROZTROPNI I MĘŻNI
ABY NIGDY NIE ZESZLI Z DROGI WIARY ŚWIĘTEJ
ABY CENILI TEN SKARB WIARY I PIELĘGNOWALI!
AMEN :idea:



Obrazek



Wczesne wizerunki Najświętszego Serca Chrystusa podkreślają jego aspekt cielesny.
Na okładce książki „De Cultu Sacrosancti Cordis Dei ac Domini Nostri Jesu Christi,” Charlesa-Josepha Natoire’a z 1726 r. Najświętsze Serce Jezusa ukazane jest niezwykle realistycznie. Wydaje się niemal ilustracją z podręcznika medycyny z tamtego okresu.





Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Roztropność!

Postprzez emilia 10 cze 2024, o 10:36


***

Oto mamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Chwała bądź Bożemu Sercu,
przez które stało się nam zbawienie,
Jemu cześć i chwała na wieki!
Amen+


Obrazek



Piekło szaleje i zbiera swoje żniwo, pachołki diabła oddają mu cześć i usługi, maszerując w szkaradnych paradach, profanując nasze ulice i miasta!
Szkoda, że KK nic na to nie mówi, to dla mnie jest niewiarygodne, bo przyzwolenie lub obojętność jest akceptacją... zatem nie mam więcej pytań! ...może tylko jedno - czy kapłani, biskupi przepraszają Boga za tę obrazę i ohydę? ....?!!!

Wpadł mi dziś link do znakomitego filmu z wypowiedziami ks. Bąka, który mówi to co powinien, nie boi się, nie kręci, nie lawiruje, mówi wprost! O, żeby taka była postawa każdego kapłana i każdego katolika, na temat dzisiejszego spustoszenia i rozlewu grzechu. Czynny opór i trwanie w Prawdzie byłoby naszą wizytówką, iż kochamy Jezusa i nie uchylamy się przed Jego nauką, i wiernością Bogu! Inny byłby świat, gdyby nie łykał tych wstrętnych, diabelskich ideologii, to ohyda nad ohydami i zagłada dusz!

Za tatę nareszcie dziś zamówiłam Mszę św, tym razem u św. Barnaby na Zaciszu. 8 grudnia, 7 rano.
Byłam u nas w parafii w tej sprawie, i w parafii Miłosierdzia Bożego i nic, nie ma już terminów, ale na Łodygowej są, dzięki Bogu!!! :D
A jutro będzie odpust w tej mojej drogiej, kochanej parafii. Uroczystość Św. Barnaby Apostoła.
Wczoraj był tam tzw piknik, oj nie podoba mi sie ta nowa moda, nie lubię takich rzeczy, po co to? ...czy dusze ludzi coś na tym zyskały? Kościół nie jest po to, aby dostarczał ludziom rozrywki i tańców. Potańcówki, smakołyki, jakieś głupkowate występy magików. Niestety to samo było u nas z okazji uroczystości Trójcy Przenajświętszej! To szok, tańce i tania rozrywka organizowana przez parafię, ciekawe co na to księża z dawnych lat i wieków np. ks. Vianney, chyba by oniemieli z wrażenia...

~~~~

Święty Barnabo, wybłagaj zdroje Łask od Serca Jezusowego :idea:
Proszę szczególnie za JG, aby zastanowił sie co czyni, i dokąd zmierza!!!!
Nie jest to kierunek w prawą stronę, ani w Bożą stronę. Przeraża mnie to i zadziwia do granic!
Święty Barnabo, Tobie jako kolejnemu orędownikowi powierzam tą sprawę i resztę moich intencji.


https://www.youtube.com/watch?v=J-65dfwTcao




Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Msza Święta

Postprzez emilia 11 cze 2024, o 12:43


****

"O czytelniku kochany! Gdyby ci kto oznajmił, że niedaleko swego mieszkania znajdziesz kopalnię złota i że możesz tam chodzić po nie codziennie i brać tyle - ile udźwignąć zdołasz w ciągu pół godziny, jakaż by to była radość dla ciebie! Chętnie byś poświęcił te pół godziny aby zdobyć owe bogactwa, choć są znikome i przemijające.

A oto Król Niebieski ukazuje nam cenniejszą kopalnię złota. Zawiera ona nie ziemski kruszec, ale dobra niebieskie i wieczne, łaskę Boską, nieskończone zasługi odkupienia. Ach! Wiara nas uczy, że najmniejsza łaska więcej warta niż całej ziemi złoto.

Tym skarbem nieocenionym jest Przenajświętsza Ofiara Mszy świętej. W imię naszego Zbawiciela błagam cię i zaklinam, poświęć codziennie pół godziny na Mszę świętą, abyś wzbogacił swoją duszę tymi dobrami..."

Św. Alfons Liguori "O słuchaniu Mszy Świętej"


****


To fragment z książki świętego Alfonsa Liguori. Niesamowita treść tej książki sprawiła, że kupiłam kilka sztuk do rozdania. Święty napisał wiele książek, bardzo pouczających i godnych polecenia, mam część z nich w domu. Ta przyszła do mnie sama drogą elektroniczną i odsłuchałam sobie. Niesamowicie mnie poruszyła i ucieszyła, ponieważ mam tę kopalnię złota najczystszego każdego dnia, tj, Mszę świętą.
Rzeczywiście niezmierzone bogactwo na całą wieczność czerpiemy z Eucharystii. Jakże to bezcenny skarb Jezus nam zostawił, czyli Siebie Samego, i tylko można żałować, że tak niewiele osób odkryło ten Skarb. Wielu uśmiecha się głupkowato, gdy mówimy z mężem, że jesteśmy codziennie na Mszy św. Pewnie sobie myślą... a po co tak latać codziennie, skoro jest wyznaczony jeden dzień w tygodniu? - Ponieważ, gdy się kogoś kocha, to się bardzo pragnie tego spotkania. Czy spotykamy się z ukochaną osobą raz w tygodniu? Czy wpadamy do niego z konieczności i przymusu? NIE! Jeśli poznasz Jezusa i ukochasz, nie możesz bez Niego żyć i potrzebujesz mieć Go codziennie w Eucharystii! ON dodaje sił, i tego czego dusza ludzka tak bardzo pragnie i łaknie.

Codzienna adoracja jest dopełnieniem tego i ucieszeniem się z Bożego towarzystwa. Jak dobrze iść sobie do Króla i pomodlić się na spokojnie, poopowiadać Mu o swoich radościach i smutkach, o tym co dręczy i martwi...On słucha, pociesza, daje moc do codzienności, błogosławi. Sama się dziwię skąd mam tyle energii i sił, skąd tyle zachwytu i radości, rozeznania, a także męstwa do walki w życiu codziennym - to ON, PAN mój, mnie obdarza!
Chwała Panu za każdą możliwość spotykania się z Nim i za tę radość i łaski nieopisane+ :idea: :idea: :idea:



SERCE JEZUSA, SYNA OJCA PRZEDWIECZNEGO - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!


~~~~

https://www.youtube.com/watch?v=FyzTYCSK0HQ

https://www.youtube.com/watch?v=A-pFUkNAWzA

https://www.youtube.com/watch?v=xqoSFzgxHCM





Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

JEZU UFAM TOBIE!

Postprzez emilia 12 cze 2024, o 12:08


****

JEZU, NAJŚWIĘTSZY ODKUPICIELU! :idea:
TOBIE POWIERZAM OSOBY UWIKŁANE W NIECZYSTOŚĆ, A SZCZEGÓLNIE X+
CIEBIE PROSZĘ O WYZWOLENIE ICH Z TEGO NIESZCZĘSNEGO GRZECHU, KTÓRY WIEDZIE NA ZATRACENIE DUSZY+
CIEBIE BŁAGAM O ODDALENIE TEGO STRASZNEGO ZNIEWOLENIA, A NIEKIEDY OPĘTANIA+
ZNIEWOLENIE JEST JAK CIĘŻKA CHOROBA, KTÓRA NIE ODEJDZIE SAMA, KTÓRA DUSI, ZACIEMNIA DUSZĘ I UMYSŁ+
PROSZĘ CIĘ JEZU, WYZWOLICIELU O POMOC, ZMIŁOWANIE, LITOŚĆ I MIŁOSIERDZIE+
WE KRWI TWOJEJ NAJŚWIĘTSZEJ ZANURZ GO, OBMYJ I UZDRÓW, WYBAW, PODNIEŚ, ULECZ+
SPRAW ŻEBY POCZUŁ ODRAZĘ I WSTYD, DO TEGO CO ROBI, ŻEBY ZAPRAGNĄŁ WOLNOŚCI+
KREW TWOJA JEZU CHRYSTE, KTÓRA WYPŁYNĘŁA Z TWEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA, NIECH GO UWOLNI I UŚWIĘCI+
KREW TWOJA NAJDROŻSZA, KTÓRA WYPŁYNĘŁA Z RANY RAMIENIA TWEGO, NIECH GO UZDROWI+
KREW TWOJA CZCIGODNA, KTÓRA WYPŁYNĘŁA Z RAN RĄK I NÓG TWOICH, NIECH GO OCUCI, NIECH WYPĘDZI ZŁE MOCE+
KREW TWOJA NAJŚWIĘTSZA Z GŁOWY TWOJEJ, PRZYBYTKU MĄDROŚCI, NIECH DA MU ŻYCIE NOWE, ŚWIĘTE I CZYSTE+
POT KRWAWY I ŁZY ŚWIĘTE, NIECH GO UZDROWIĄ, WYZWOLĄ I UCZYNIĄ GODNYM MIEJSCA NA JAKIM GO POSTAWIŁEŚ+
MODLITWY TWOJE, NIECH GO NAWRÓCĄ I UŚWIĘCĄ+
BOLEŚCI I CIERPIENIA TWOJE, O CHRYSTE JEZU, NIECH GO ZWRÓCĄ KU TOBIE I MATCE NAJŚWIĘTSZEJ+
WSZYSTKIE TOJE ZASŁUGI I ŻYCIE ZIEMSKIE ODDAJĘ JEZU, OJCU PRZEDWIECZNEMU,
SPÓJRZ LITOŚCIWIE OJCZE NA NIEGO I WYZWÓL Z SIDEŁ ZŁEGO, OCZYŚĆ I DAJ ŚWIATŁO BOŻE+
OFIARUJĘ CI OJCZE NIEBIESKI, TRÓJCO PRZENAJŚWIĘTSZA, ŻYCIE I ZASŁUGI NAJŚWIĘTSZEJ PANNY, BŁAGAJĄC O WIARĘ, CZYSTOŚĆ, MĄDROŚĆ...
DLA NIEGO I JEMU PODOBNYCH+++
PRAGNĘ TAKŻE UPROSIĆ ŁASKĘ DOBREJ SPOWIEDZI I POKUTY+
A M E N +++

~~~~~

NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA - HOJNE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CIĘ WZYWAJĄ - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI :!:
NIEPOKALANE SERCE MARYI - ORĘDUJ ZA NAMI :!:


JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE

JEZU KOCHAM CIEBIE :!:



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Orędzia do kapłanów, Don Ottavio

Postprzez emilia 13 cze 2024, o 12:58


****

TAK, JEZU - WIERZĘ!


Jezus: "Pisz, synu mój: Czy wierzysz że Ja, Jezus, Słowo Przedwieczne Boga, które stało się Ciałem, jestem rzeczywiście obecny w Tabernakulum?

Don Ottavio: Tak, Jezu, wierzę w to mocno.

Jezus: Czy wierzysz w Tajemnicę Wcielenia, Męki i Śmierci, czy wierzysz w Moje Zmartwychwstanie i Wniebowstąpienie?

Don Ottavio: Tak, wierzę w to.

Jezus: Czy wierzysz, synu mój, że Kościół jest tajemnicą, w której pierwiastek ludzki i Boski spotykają się i tworzą jedność, tak jak Moje Bóstwo i Moje Człowieczeństwo spotyka się w Mojej Osobie Boskiej?

Don Ottavio: Ależ tak, Panie, wierzę i chcę wierzyć.

Jezus: Czy wierzysz, że Kościół, to Moje Ciało Mistyczne, które wyszło z Mego otwartego Serca?

Don Ottavio: Tak, Jezu mój, wierzę.

Jezus: Czy wierzysz, że Kościół, który powołałem do życia, jest Sakramentem zbawienia?

Don Ottavio: Wierzę.

Jezus: Czy wierzysz, synu mój, że Ja, Jezus, jestem rzeczywiście obecny w Moim Kościele, rzeczywiście obecny w sakramencie Eucharystii, w Moim Słowie, bo Jestem Słowem Bożym i jestem również obecny w Moim Wikarym? [papieżu]

Don Ottavio: Wierzę w to.

Jezus: Szczęśliwy jesteś, że wierzysz. Błogosławiony jesteś, synu, bo wiara żyje w tobie, daje ci poznać, czego wielu nie widzi. A nie widząc, nie kochają, a nie kochając są w śmierci. Czy może być na świecie większe nieszczęście od tego?

Don Ottavio: Nie, Panie.

Jezus: Czy wierzysz, synu mój, w posłannictwo jakie powierzył Mi Mój Ojciec Niebieski?

Don Ottavio: Tak, wierzę w to.

9.5.1977 r.

~~~~

Ja także w to wszystko mocno wierzę, Jezu mój Najdroższy! :idea:
Kwestia jedyna to papież...cóż, człowiek jest wolny, nawet papież może odrzucić Prawdę, czyli to co jest najświętsze i powinno być jednomyślne w świętym KK. JEŚLI SPRZECIWIA SIĘ BOGU, NIE MA JUŻ Z NIM JEDNOŚCI I KOMUNII+
Dziś ludzie zastanawiają się, czy jeszcze są katolikami, skoro nie zgadzają sie z papieżem i jego nowoczesną nauką, modernistycznymi, a raczej heretyckimi dla KK poglądami i działaniami.

Dziś po adoracji spotkałam p. Sylwka pod kościołem - podlewał klomby. Bardzo miło porozmawialiśmy. Powiedział m.in. że czeka na rozmowę z biskupem, po liście jaki osobiście zawiózł do kurii. Kwestie zawarte w liście różne, tok myślenia i postrzegania tak jak i mój. Jego rozterki pod względem nowoczesności w naszej parafii i kontrowersyjna osoba papieża... cóż, tak jak i moje, czy dojdzie do rozmowy z bp? ...wątpię.

Mamy słuchać Boga bardziej niż ludzi, a jeśli ktoś wiedzie nas na manowce, to trudno go słuchać i sie z nim zgadzać, jeśli jest to nawet papież! Czy tracimy imię katolika? NIE! Możemy stracić imię katolika, jeśli będziemy wchodzić w czyjeś heretyckie, chore, wykoślawione poglądy i akceptować je!!!



SERCE JEZUSA, W KTÓRYM MIESZKA CAŁA PEŁNIA BÓSTWA - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!



Obrazek
emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

PIĄTEK

Postprzez emilia 14 cze 2024, o 10:40


***

OJCZE WIEKUISTY :idea:
OFIARUJĘ CI:
CIAŁO I KREW
DUSZĘ I BÓSTWO
MĘKĘ I RANY
ZNIEWAGI I SZYDERSTWA
KTÓRE WYCIERPIAŁ
NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS
Z POSŁUSZEŃSTWA DO CIEBIE
I MIŁOŚCI DO CIEBIE I DO NAS
PROSZĘ O NAWRÓCENIA W RODZINIE, W SĄSIEDZTWIE,
W KOŚCIELE KATOLICKIM,
PROSZĘ O MIŁOŚĆ I POKÓJ NA ŚWIECIE
WYNAGRADZAM WSZELKIE ZNIEWAGI I PROFANACJE!
AMEN+


SERCE JEZUSA - HOJNE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CIĘ WZYWAJĄ - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!+



****


Dziś czekam na dostawę... och, ależ mam pragnienie pójścia do Króla mojego, ale na razie nie mogę, oby przyjechała zaraz.
Upiekłam już ciasto z truskawkami, zrobiłam krokiety, zaraz ide posadzić begonie, które wczoraj kupiłam, ryba jeszcze czeka do usmażenia.
A jutro jedziemy na działke do Nadbrzeża. Dzięki Bogu, że spadł deszcz, i powschodziły szybko drugie ogórki i fasolka, które zasiałam w pt. po Bożym Ciele, te pierwsze marnie wzeszły z powodu braku deszczu przez 1,5 miesiąca!
Truskawek mieliśmy sporo, a jakie wspaniałe w smaku! Takich nie ma w sklepie, to stara odmiana, chyba ananas. Zrobiłam kilka słoików dżemu, ale większość zjedliśmy, troche rozdaliśmy. Coś mi się zdaje, że pomysł męża, aby posadzić jeszcze jeden rządek tych owoców jest dobry.
Mamy w tym roku sporo czereśni, jasne i te ciemne - przesłodkie, ale czarne już zjedzone, bo było ich niewiele. Natomiast jasne jeszcze są i to dużo. Tydzień temu zjedliśmy ich mnóstwo, ależ pyszne takie prosto z drzewa. Babcia Stasia nadal mieszka ze 'swoimi' duchami. Ksiądz, który przychodzi do niej z Panem Jezusem, obiecał przysłać egzorcystę, ale jakoś ostatnio zmienił zdanie, ku mojej trwodze...mówiąc coś, że zmarły ma za dobrze, ma za dużo modlitw i Mszy św. i dlatego daje się odczuć w domu!!!!!! Coś takiego, dusza tkwiąca w ogniu czyśćcowym ma za dużo modlitw, co za bzdura!!!! ale problem jest innej natury, bo to złe duchy lub potępieńcy 'przebierają sie' za dziadka i straszą i denerwują babcię, bo dusza czyśćcowa nie może i nie chce już grzeszyć i np. obmawiać swojej żony i dokuczać jej... ooo jest dostawa.



Obrazek


emilia
Administrator
Administrator
 
Posty: 2099
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 10:10

Poprzednia strona

Powrót do Blog

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron